نمایندگی هاتماس


Tel : +9831-36272418

Fax : +9831-36273924

info@tahviehiran.com

Telegram : @TAHVIEHIRANCO


دفتر فنی و مهندسی

با بررسی دقیق نقشه های اجرایی علاوه بر کنترل آنها از لحاظ امکان اجرای کارگاهی مشکلاتی را که ممکن است در طول اجرای فعالیت ها پیش آید در نظر گرفته و با ارائه راهکارهای مناسب مانع از توقف پروژه تا روشن شدن وضعیت کارهای مذکور می شود. همچنین با دریافت اطلاعات کامل واحد متره و برآورد ، نسبت به تهیه صورت وضعیت کارکرد و انطباق دقیق کارهای انجام شده با ردیف های فهرست بها مانع ایجاد هرگونه اختلاف بین کارفرما ، دستگاه نظارت و پیمانکار می گردد. تهیه گزارشات از نحوه پیشرفت کار ، بررسی علل و عوامل دخیل در کندی روند پروژه رسیدگی به مشکلات فنی و اجرایی اکیپ های اجرای کار در زمان لازم از دیگر وظایف این واحد است.

این واحد با استفاده از نرم افزار های فنی مهندسی نسبت به آنالیز مجدد نقشه های طراحی شده جهت جلو گیری از کوچک ترین اشکال محاسبات احتمالی اقدام نموده و در صورت بروز کوچکترین خطا نسبت به گزارش سریع آن به مهندس مشاور و پیگیری رفع آن اقدام می نماید.

ارائه برنامه زمان بندی پیشنهادی که از مسئولیت های دفتر فنی شرکت است با استفاده از نرم افزار های مرتبط بسته به نظر مشاور و صلاحدید کارفرما انجام می گیرد. این برنامه علاوه بر این که در هر مرحله مورد باز بینی قرار می گیردتا با شرایط کار ایجاد شده مطابقت کامل داشته باشد ، باعث ایجاد یکپارچگی در کار گردیده و مشکلات آتی را قبل از وقوع نمایان می کند تا واحد مربوطه بتواند پیش از توقف کار نسبت به رفع آنها اقدام نماید.

Print Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon
       

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تهویه ایران می باشد.
 استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است .